SalsaSisters kviečia tapti vienais pirmųjų Lietuvoje išbandžiusių pasaulyje sparčiai populiarėjančias SalsationTM treniruotes!

Treniruotės vyks antradieniais ir ketvirtadieniais, 19.10 val., VRM kultūros rūmuose, Žirmūnų g. 1e, 512 salėje (liftą rasite dešinėje nuo lapitų, kilkite į 4 a., pakilkite vieną laiptų pakopą).

Treniruotės kaina 6 eurai, mokant už mėnesį – 40 (8 treniruotės) eurų, studentams – 32.

Treniruotes ves SalsaSisters mokytoja – charizmatiškoji Greta.

SalsationTM – tai šokio treniruotės, kuriose funkciniai pratimai derinami su šokio judesiais. Tai – naujos kartos lotynų šokiais grįstos treniruotės. SalsationTM buvo įkurta Alejandro Angulo 2009 metais. A. Angulo – profesionalus šokėjas, oficialus Nike ir Tarptautinės Fitneso ir Šokio organizacijos atstovas.

„Salsation“ yra žodžių „salsa” ir „sensation” (angl. k. pojūtis, jausmas) derinys.
SALSA: ne kaip ritmas/muzikos rūšis, bet nuo ispaniško žodžio „salsa”, kuris iš tikrųjų reiškia „padažas”, nes tai yra pikantiškas skirtingų ritmų, kultūrų, šokių ir fitneso programų mišinys.
SENSATION: šiose treniruotėse daug dėmesio skiriama muzikalumui, dainų teksto lyrinei išraiškai bei žmogaus kūno funkcijoms.

SalsationTM yra ne tik geras būdas deginti kalorijas, sustiprėti ir energingai praleisti vakarus, bet tai ir puikus būdas pagerinti tiek muzikalumą, tiek mobilumą nepaisant Jūsų amžiaus.

Apsilankykite pamokose ir susipažinkite su vis labiau populiarėjančia treniruočių programa pasaulyje!
**
SalsaSisters are pleased to invite you to become one of the first ones in Lithania to experience Salsation classes!

SalsationTM is a dance workout that convert functional training into dance moves. It is the next generation of Latin dance based workouts. SalsationTM is found in 2009 by Alejandro Angulo – professional dancer, sponsor of Nike and International Fitness&Dance presenter from Venezuela.

The  word ”Salsation” has been taken from Salsa & Sensation.
SALSA: not from the rhythm/musical gender but from the Spanish word ”salsa” that actually means ”sauce”, because it is a spicy mix of different rhythms, cultures, dances and fitness protocols.
SENSATION: the program has a strong focus on musicality, lyrical expression as well as on how human body function.

SalsationTM is not just great way to burn calories, get fit and fill your week evenings with blasting energy, but also an excellent way to improve musicality and mobility no matter your age.

Classes will be lead by our charming instructor Greta!

Why SalsationTM? Come to try and experience the difference of this program by yourself.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *